Akcebet Vip Üyelik

Akcebet özel bonuslar, özel müşteri temsilcisi ve hızlı finansal işlemler gibi birçok ayrıcalığı kullanıcılarına Akcebet Vip Üyelik sistemiyle sunmaktadır. Akçebet vip üyeliği için kısa sürede üyelik adımlarının tamamlayıp, avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Akcebet Vip Üyelik Nedir?

Akcebet vıp üyelik dünyası, kendinizi özel hissetmenizi sağlayan detaylar ve hizmetlerle beraber bulunur. Bu hizmetlere ulaşabilmeniz için diğer bir yöntem ise referans sistemidir. Sistemde vıp üyesi olarak bulunan kullanıcılar tarafından referans alınması durumunda, müşteri temsilcisi direk olarak sizinle irtibata geçer. Ve üyelik aşamanızı tamamlamaktadır. Akcabet vip üyelik ayrıcalıkları bonuslar, özel fırsatlar, özel avantajlar, müşteri hizmetlerinin 7/24 sizinle her türlü detayda ilgilenmesi ve tamamen size özel olması gibi etmenlerle yer alır.

Akcebet Nasıl VIP Üye Olunur?

Akcebet Vip üyelik işlemleri, kısa bir süre içerisinde gerçekleşir. Vıp üyelikle, normal üye arasındaki farklar bonuslarla, müşteri hizmetleriyle, sürpriz fırsatlarla, hızlı finans işlemleri ile ve diğer sistemin tarafınıza sunduğu hediyeler olmak üzere yer alır. Bu ayrıcalıklardan yararlanmak istediğinizde formu doldurup, temsilcisi ile iletişime geçmelisiniz. Formu doldurduğunuz anda herhangi bir problem yok ise vıp temsilciniz sizinle direkt irtibata geçecektir.

  • Akvebet vıp üyelik işlemleri için sistem arayüzünde sağ üst köşede, vıp yazısı bulunur. Buraya tıkladığınızda karşınıza bir form çıkar.

  • Formda adınız soyadınız, e-posta ve telefon numarası istenir. İstenilen bilgilerin tamamen size ait olmasına önem vermelisiniz. Size ait olmayan ya da eksik bilgiler, kabul edilmez.

  • Tamamen istenilen 4 bilgiyi doldurduktan sonra gönder seçeneğine tıklamalısınız. Gerek sistemin güvenliği, gerekse sizin güvenliğiniz için onaylama gerçekleşir.

  • Onaylama süresi tamamlandıktan sonra vıp temsilciniz sizinle irtibata geçip, detayları tarafınıza iletir. 

Akcebet VIP Hizmetleri Nelerdir?

Akcebet VIP hizmetleri, VIP üyelik aşamasında kişilere belirli kategoriler dahilinde sunulmaktadır. Bunlar Akcebet Vip Silver, Akcebet Vip Gold, Akcebet Platınum ve son olarak Akcebet Süper Vıp kategorileridir.

  • Aylık yatırım tutarına göre belirlenen kategorilerde Silver kategorisinde 25000 TL, Gold kategorisinde 75000 TL, Platınum kategorisinde 150.000 TL, süper vip kategorisinde ise 250.000 TL aylık yatırım miktarının olması istenir.

  • Silver kategorisinde VIP üyelik aşaması tamamlandıktan sonra ilk yatırım bonusunuz 500 TL, Gold kategorisinde aylık ilk yatırım bonusunuz 1000 TL, Platinum kategorisinde 3000 TL, süper vip kategorisinde ise 5000 TL şeklinde bulunur. Bu kategorilerde aylık kayıp iadesi de mevcuttur.

  • Aylık kayıp iadesi: Bir ay içerisinde bonuslar da, oyunlarda ya da sistemsel olarak diğer içerikler de kayıp yaşadığınızda sunulur.

  • Silver kategorisinde aylık kayıp iadesi oranı %10, Gold kategorisinde %15, platınum kategorisinde %20, süper vip kategorisinde ise %25 şeklindedir.

  • Platinum ve süper VIP kategorisinde VIP üyelik için özel olarak müşteri temsilcisiyle beraber, günlük kayıp iadeleri de yer alır. Gold kategorisi için bu durum yalnızca Haftalık olarak gerçekleşir.

  • Platinum ve süper vip kategorilerinde tarafınıza özel bonuslar, özel hediyeler ve bazı imkanlar beğeniniz için sunulur. Süper vıp kategorisi özel yurt dışı tatil programları ile beraber yer almaktadır. Tamamen size özel gerçekleşir.

Akcebet vip üyelik aşamasında sunulan birçok hizmet, yüksek oranlarda ve özel olarak gerçekleşmektedir. Tamamen kendinizi özel hissetmeniz için detaylarla donatılmıştır.

Akcebet VIP Üyelik Ayrıcalıklarından Nasıl Faydalanabilirim?

Akcebet vip üyelik aşaması tamamlandıktan sonra ayrıcalıklar ve tamamen size özel fırsatlar gerçekleşir. Bunlardan faydalanmak istediğiniz takdirde yapmanız gereken, üyelik aşamalarını tamamlamalısınız. Üyelik aşamasından sonra müşteri temsilcileri sizin bütün işlemlerinizle detaylı olarak ilgilenir. Siz yalnızca oyunlarınızı oynayıp keyifli dakikalar geçirirken, yapmanız gereken herhangi bir görev bulunmaz. Diğer işlemlerle size özel olarak bulunan müşteri temsilcisi ilgilenir.

Akcebet VIP Üyelere Özel Hızlı Finans İşlemleri

Akcebet VIP üyelik aşaması sonrasında karşınıza birçok fırsat, avantaj ve sürpriz hediyeler çıkmaktadır. Bunlardan faydalanmanızla beraber, hızlı finans işlemleriyle karşılaşabilirsiniz. Hızlı finans işlemleri, tamamen akçebet üyelerine özel gerçekleşir. Akcebet güvencesi ile birbirinden farklı ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz. En hızlı şekilde yatırım ve çekim işlemleri sağlar. Ödeme konusunda en ufak bir güvenlik sorunu yaşanılmaz. Tamamen güvenlik önlemleri içerisinde gerçekleşmektedir.

Akcebet Vıp Üyeler İçin Özel Müşteri Temsilcisi Nedir?

Akçebet vıp üyelik tamamlanınca, müşteri temsilcisi finans konusundaki detayları tarafınızla paylaşır. Tamamen size özel bir müşteri temsilcisi bulunduğu için 7/24 üst düzey hizmet kalitesinde istediğiniz doğrultuda faydalanabilirsiniz. Sistemsel olarak karşılabileceğiniz her türlü problemde 7/24 size özel temsilcinizle iletişime geçebilirsiniz. Temsilcinize ulaşamama ya da ihtiyaç duyduğunuz anda yardımcı olmaması mümkün değildir. Akcebet vıp üyelerine özel sunduğu her hizmeti, müşteri memnuniyetini üst noktalara taşımak adına gerçekleştirir. Bu yüzden güven tereddüttü yaşamadan, vıp üyeliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Akçebet Vıp Üyelerine Özel Sürpriz Hediyeler Nelerdir?

Akcebet vip üyelerine, sürpriz hediyeler sunulmaktadır. Sürpriz hediyeler kazancınıza kazanç eklerken, oyunlardaki eğlenceniz üst noktaları taşımaktadır. Aylık, haftalık ya da günlük olmak üzere sürpriz hediyeler bulunmaktadır. Oyunlarda kullanabileceğiniz hediyelerde tarafınıza yansıtılır. Aynı zamanda Akcebet Vıp Club sürpriz hediyelerle de, zevki üst noktalarda yaşayabilirsiniz.

S.S.S

Akcabet vip üyelere hoşgeldin bonusu var mı?

Akcebet vip üyelerine özel olarak, vıp hoşgeldin bonusu bulunur. Hoşgeldin bonusu diğer üyelere sunulan bonustan tamamen farklıdır. Özel ve ayrıcalıklı hediyeleri ile yer alır.

Akcebet vıp kategorileri arasında değişiklik yapılır mı?

Akcebet vip kategorileri arasında değişiklik yapılması mümkün. Aylık yatırım miktarınız, silver ya da gold kategorisine göre farklılık oluşturur.

Akcebet vıp üyesi olduktan sonra müşteri temsilcisi ile görüşebilir miyim?

Akcebet üyesi olduktan sonra müşteri temsilciniz, özel olarak sizinle irtibata geçer. Sistemle alakalı detayları, hizmetleri, bonusları, hediyeleri tarafınızla paylaşır.

Recent Comments

Gösterilecek yorum yok.